Już jutro inauguracja ligi Futsalu w Lubawie

Opublikowano:

Inauguracja pierwszej ligi już za nami. Przed nami jednak pierwsze spotkanie tego sezonu w wykonaniu KS Constract Lubawa. W najbliższą sobotę Lubawianie na własnym terenie podejmą KS Gniezno. Drużyna z pierwszej stolicy do ostatniego momentu nie była pewna udziału w lidze, ale nie przeszkodziło jej to wywieść jednego punktu z zawsze trudnego terenu w Obornikach.

Remisując tam 2:2 pokazała, że wciąż prezentuje poziom pozwalający na walkę o punkty w każdym spotkaniu.
Constract  Lubawa pierwszą kolejkę przełożył na listopad, obowiązki reprezentacyjne Dawida Grubalskiego, powołanie Jakuba Raszkowskiego, który ostatecznie z powodu kontuzji na zgrupowanie kadry nie pojechał sprawiły, że rozsądnym było przełożenie spotkania tym bardziej, że rywalom z Warszawy było to na rękę.

Pierwszego lidera ligi mamy za to w Białymstoku. Helios pewnie pokonał Politechnikę i czeka na to co wydarzy się w Lubawie i Lesznie, które również przełożyło mecz I kolejki. Wszystko wskazuje na to, że między tymi zespołami będzie toczyć się zacięta walka o czołowe lokaty w tegorocznej  lidze.
Zapraszamy Wszystkich Sympatyków Klubu Sportowego Constract na mecz 2 kolejki przeciwko KS Gniezno. Sobota  29  września 18:00  Lubawa Hala widowiskowa przy ul. Św Barbary

(dk)