Ostatni sprawdzian przed sezonem Constractu Lubawa

Opublikowano:

To był prawdopodobnie ostatni sprawdzian przed rozpoczynającą się za tydzień ligą. KS Constract co prawda swój pierwszy mecz rozegra 29 września kiedy to we własnej hali podejmie Mieszko Gniezno.

Wracając do niedzielnej potyczki w Lubawie można powiedzieć, że wszystko jest na dobrej drodze. Constract miał znaczną przewagę w posiadaniu piłki stworzył kilkadziesiąt okazji do zdobycia bramki. W rezultacie padło siedem bramek pewne zwycięstwo byłoby idealnym zakończeniem okresu przygotowawczego. Nie udało się, co prawda sprawdzić formy Jacka Malanowskiego.

Nasz bramkarz przez większą część meczu był bezrobotny, wszystkie interwencje które miał były pewne i zdecydowane. Nie zmienia to faktu, że problem w naszej bramce jest coraz większy Jacek z futsalem dopiero zaczyna, a pozostali bramkarze są nękani przez kolejne kontuzję i to chyba w tym momencie największa bolączka trenerów.

Równie niekorzystna jest również przedłużająca się kontuzja Sebastiana Grubalskiego, który na pewno nie będzie gotowy na pierwsze mecze sezonu. W polu możliwości mamy jednak więcej szeroka kadra z początku sezonu może okazać się decydująca na początku sezonu. Tym bardziej, że mecz z Piłą z urazami kończyli Paweł Ossowski i Jakub Raszkowski.
Spotkanie pierwszej kolejki I Ligi AZS Uniwersytet Warszawski : KS Constract zostało przełożone na listopad.

29.09.2018 KS Constract : Mieszko Gniezno
Lubawa  Ul. Św. Barbary
Zapraszamy.
(dk)