III miejsce drużyny żeńskiej z OSP Lubawa podczas Wojewódzkich Zawodów Pozarniczych OSP

16 września w Lidzbarku Warmińskim rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa OSP drużyn  męskich i kobiecych. W klasyfikacji generalnej najlepiej zaprezentowała się drużyna żeńska z OSP Lubawa zajmując III miejsce.

Do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn męskich i 14 kobiecych z całego województwa.
Tytułu mistrza województwa z roku 2014 bronili ochotnicy z OSP Lubstynek, a w kategorii kobiet  KDP OSP Gwiździny.

W tym roku na stadionie w Lidzbarku Warmińskim powiat iławski reprezentowały drużyny: OSP Lubstynek, OSP Rożental i żeńska drużyna z OSP Lubawa.

W kategorii mężczyzn I miejsce zajęła drużyna OSP Galiny powiat bartoszycki.
Drużyna z OSP Rożental zajęła IV miejsce, a OSP Lubstynek VI miejsce na 19 drużyn męskich.

W kategorii drużyn żeńskich I miejsce zajęła  KDP OSP Gwiździny, II miejsce KDP OSP Grodziczno (pow.nowomiejski) i trzecie miejsce wywalczyły kobiety z OSP Lubawa (pow.iławski). Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.

skład  drużyny: Aleksandra Paprocka, Katarzyna Szydłowska,Marta Wiśniewska,Alicja Piotrowska,Dorota Karbowska,,Natalia Szymańska, Monika Mazurek, Natalia Zielińska,Krzysztof Pielenc ,Katarzyna Rynkowska.