1/8 WPP Motor Lubawa - Kaczkan Huragan Morag 1:4 (1:1)

Zakończyło się spotkanie w ramach rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zmierzyły się trzecia drużyna IV ligi, gospodarze - Motor Lubawa i 12 drużyna III ligi - Kaczkan Huragan Morąg. Kibice spodziewali się sporo emocji w tym spotkaniu, zwłaszcza rewanżu za porażkę podczas przygotowań do sezonu  0:9.

Początek zaczął się bardzo korzystnie dla gospodarzy, Cezary Sobolewski kapitalnym strzałem w 12 minucie zdobywa pierwsza bramkę. Jednak goście z upływem czasu zaczęli stwarzać groźne  akcje pod bramką gospodarzy.

Gra była ciekawa w wykonaniu obu zespołów. W 21 minucie w zamieszaniu podbramkowym  wyrównuje Paweł Gawlik. W końcówce tej części mimo przewagi gości, gospodarze mieli dwie stuprocentowe okazje do zdobycia bramki. Pierwszej nie wykorzystał Roman Śnieżawski, który w 18 minucie zastąpił Krystiana Słowickiego i kilka minut później Daniel Mlonek nie trafia do bramki. Pierwsza połowa pucharowego spotkania kończy się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie z upływem czasu goście  stwarzają groźne sytuacje pod bramką Suszczewicza  broniącego w dniu dzisiejszym  bramki drużyny Motoru Lubawa.

Kaczkan Huragan Morąg: Lawrenc, Boczko, Paliwoda, Jajkowski, Michałowski, Bartkowski, Biedrzycki, Stankiewicz, Grzybowski, Gawlik.

rezerwowi: Dzikowski, Maciążek, Łysiak, Joao Augusto, Rosolinski, Kierstan

Motor Lubawa: Suszczewicz, Koprucki, Burchart, Gerka, Sobolewski, Słowicki, Zasuwa, Józefowicz, Karczewski, Mlonek, Sobótka

grali również: R.Snieżawski, Kapusta, T.Śniezawski, Wodzicki, Demishev, Olejniczak