Miniony weekend w Szkółce Constract Lubawa

Opublikowano:

W niedzielę, 9 września do rozgrywek ligowych przystąpiła grupa Orlik Lubawskiego Constractu. Lubawski zespół trafił do grupy, w której przyszło nam się mierzyć z drużynami: GKS Wikielec, UKS Mały Jeziorak, ITR Jeziorak Iława, Wkra Działdowo I oraz Wkra Działdowo II.

Rywalizacja przebiegać będzie w coniedzielnych turniejach, w systemie "każdy z każdym". Constract Lubawa był organizatorem pierwszego turnieju, który zainaugurował sezon ligowy orlików. W zawodach udział brać mogą dzieci z rocznika 2008 i młodsi. Warte zaznaczenia jest to, że w drużynie Constractu występowali chłopcy z roczników 2009 i 2010, a więc rok i dwa lata młodsi niż przewiduje kategoria wiekowa.

Różnica wieku nie przeszkodziła jednak młodym Konstruktorom w odniesieniu okazałego zwycięstwa w całym turnieju. Tym samym po pierwszej kolejce KSC przewodzi w tabeli z kompletem punktów. Cieszy przede wszystkim styl w jakim zwyciężają piłkarze z Lubawy. Umiejętności techniczne, pojedynki 1x1 oraz "rozumienie" gry to aspekty, które dają nam przewagę nad rywalami. Nie zadowalamy się tym co jest, ciężko pracujemy dalej - podkreślają trenerzy.

Wyniki:
KSC 2:0 Wkra Działdowo I
KSC 9:0 ITR Iława
KSC 4:1 GKS Wikielec
KSC 11:0 Wkra Działdowo II
KSC 4:2 UKS Mały Jeziorak

 

Kolejne ligowe mecze za młodzikami i trampkarzami. Pierwsi w piątek gościli w Olsztynie gdzie rozegrali mecz z tamtejszym Stomilem i zremisowali go 2-2.


M

P

Z

R

P

B

1. SMP Żuri I Olsztyn

3

6

2

0

1

9:2

2. MLKS Motor Lubawa

3

6

2

0

1

15:8

3. KS Drwęca I Nowe Miasto Lubawskie

3

6

2

0

1

11:8

4. KS Constract Lubawa

3

4

1

1

1

7:6

5. AS Stomil I Olsztyn

2

1

0

1

1

2:5

6. OKS Sokół I Ostróda

2

0

0

0

2

0:15


Trampkarz w miniony weekend w Ostródzie grał z OKS Sokół Ostróda, mecz zakończył się wysokim zwycięstwem KS Constract Lubawa 8-0!!! 

Wyniki, mecze są jednak w cieniu czwartkowego zdarzenia, które spotkało naszego przyjaciela, zawodnika Huberta Zadroge. Hubi bardzo niebezpiecznie upadł podczas zajęć szkolnych po czym stracił pamięć. Stan naszego bramkarza ulega jednak już poprawie, pamięć wraca. Lekarze mówią o poważnym wstrząsie. 
Po piątkowym meczu młodzicy odwiedzili Huberta w olsztyńskim szpitalu. 

  (dk)