II Oristo Bieg Stolarski o Złoty Hebel

Opublikowano:

W najbliższą sobotę 15 września w Grodzicznie odbędzie się II Oristo Bieg Stolarski o Złoty Hebel. Bieg ten będzie też wyjątkowy pod innym względem. W tym roku firma obchodzi 85. urodziny! Organizatorzy gwarantują świetne pakiety startowe, oryginalne medale i wyjątkowe statuetki!

Start  biegów dla dzieci  od  godz. 15.20.
Start  biegu głównego na dystansie  10 km  o  godz.16.00.

Tak jak w zeszłym roku, po ceremonii dekoracji, spośród wszystkich uczestników biegu głównego, rozlosujemy atrakcyjne nagrody W pierwszej edycji wszyscy biegali dla Miłosza.W  tym roku organizatorzy także nie rezygnują z celu charytatywnego tej imprezy  i  wszyscy pobiegną dla Lenki, córeczki jednego z kolegów z pracy.

Zgłoszenia  przyjmowane  są:  przez  Internet na stronie www.projektigrzyska.pl do dnia 11 września 2018 r.  do godz. 23:59 lub do dnia, w którym zapisy zostaną zakończone poprzez  osiągnięcie  założonego  limitu zgłoszeń  ustalonego na 300 zawodników.

W przypadku wolnych miejsc Organizator przewiduje możliwość zapisów w dniu biegu (15.09.2018 )  w  godzinach  13 :30 - 15:45.Jeżeli będą jeszcze dostępne miejsca na liście startowej i nie uzyskamy limitu zawodników.

II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - dzieci- zapisy

II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - dorośli - zapisy