Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego z udziałem zapaśników Sokoła

W Miastku w dniu 08.09.2018 r.odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego w zapasach w stylu klasycznym młodzików oraz Mini zapasy. W zawodach wystartowali również zawodnicy z Rosji.

Bardzo dobrze spisało się dwóch zawodników Sokoła - Łukasz Hejda i Nikodem Zawadzki jako jedyni w finale pokonali zawodników z Rosji i zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Na pierwszym stopniu podium stanął również Nikodem Lewicki, II m zajął Tymoteusz Zawadzki, IV m. zdobył Kacper Rogożyński a VIII był Sebastian Kowalkowski

.Bardzo mocną ekipę przywieźli Rosjanie, wygrali oni prawie wszystkie kategorie wagowe. Zarówno Łukasz jak i Nikodem już w walkach eliminacyjnych napotkali rywali zza wschodniej granicy i wychodzili z nich zwycięsko. Podobnie w walkach finałowych nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom z Rosji i zwyciężali przed czasem przez położenie na łopatki.

Gratulujemy dobrych i ambitnych walk całej ekipie z Lubawy i życzymy sukcesów w dalszych startach.

źródło: FB Sokół Lubawa