Constract Lubawa przygotowuje się do sezonu

Opublikowano:

W naprawdę dobrych nastrojach Constract Lubawa rozpoczyna  nowy treningowy tydzień. Zawodnicy z Lubawy weekend spędzili  w Białymstoku , gdzie dwukrotnie mierzyli się z Ekstraklasowiczem MOKS-em Słoneczny Stok. Obydwa spotkania stały na bardzo dobrym poziomie, gra była żywiołowa szybka z dużym zaangażowanie po obu stronach.  
Pierwsze spotkanie zakończone zwycięstwem gospodarzy 3:1 pokazało nam jak ważna jest dobra gra wszystkich zawodników. Kilka słabszych występów nie pozwoliło dotrzymać kroku rywalom i trzeba było pogodzić się z porażką.

Drugie spotkanie było już takie jak życzyli tego sobie trenerzy. 100 procentowe zaangażowanie w połączeniu z jakością gry pozwoliło dużo łatwiej dochodzić do sytuacji i zdobywać bramki.  Mimo kilku błędów w obronie wszyscy mogli być zadowolenie z swoich występów co podkreślali obydwaj trenerzy jak również, obóz przeciwników, który twierdzi, że aktualny zespół Constractu Lubawa jest najlepszą drużyną w historii. 

Trener Dawid  Grubalski najbardziej cieszy się jednak z atmosfery w zespole, mimo tak dużych zmian ekipa szybko się zintegrowała i widać że chłopakom zależy na odnoszeniu sukcesów.
W najbliższą sobotę kolejny sparing tym razem na własnym terenie zagramy z najlepszą drużyną I ligi poprzedniego sezonu,  aktualnym Ekstraklasowiczem -  Red Devils Chojnice.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00
Inne mecze sparingowe drużyn I ligi gr. północnej :
DTS Helios Białystok- AZS UW Warszawa 6:1
MOKS Słoneczny Stok : DTS Helios Białystok 3:7
LZS Dragon Bojano Official Fanpage - KS Futsal Oborniki 3-4
KS Futsal Oborniki - Red Dragons Pniewy 0-9
KS Futsal Oborniki – Pogoń Szczecin 1:3
Futsal Club Kartuzy – Team Lębork 2:5
Team Lebork – AZS UG Gdańsk 5:5
Konie Mechaniczne Zgierz - Alimentura WNS Malwee Łódź Futsal Team 6:3

(dk)

W poniedziałek  w hali OSiR w Lubawie przy ul.św.Barbary odbyło się spotkanie rodziców szkółki Constract Lubawa z rodzicami. Szersza relacja wkrótce.
(mz)