Turniej o puchar premiera Donalda Tuska na Orliku 2012 w Lubawie

13 września w Lubawie  podobnie jak w całym kraju zaingurowany został Turniej  Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W zmaganiach brali udział zawodnicy ze szkoły podstawowej  z podziałem na grupy wiekowe.

Zwycięzcy rozgrywek eliminacyjnych  awansują do kolejnej fazy turnieju - Eliminacji wojewódzkich,  które odbędą się w dniach 04-17 października br. i wyłonią uczestników finału ogólnopolskiego. Finał krajowy odbędzie się w dniach 20-23 października br.
W  grupie wiekowej (do V klas) na lubawskim oliku rywalizowało 11 drużyn.

Pierwsza bramkę w tym turnieju zdobył Paweł Bieniaszewski. Najlepszym zawodnikiem turnieju  został Szczepański Igor.

W  młodszej grupie wiekowej (do V klas) najlepszą okazała się  drużyna klasy VS1- FC Counter Strix, następnie  klasa VA-  Lech Poznan i  i VB - Hiszpania Team.