Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym

Opublikowano:

8 lipca 2018roku na placu przy boisku w Targowisku Dolnym odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami tej uroczystości była Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka Wsi Targowisko Dolne, Ochotnicza Straż Pożarna w Targowisku Dolnym, Placówka Wsparcia Dziennego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.

Oficjalne rozpoczęcie pikniku nastąpiło o godzinie 14:00. Przybyłych gości przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy Pan Piotr Zieliński. Na uczestników czekały różne atrakcje, m. in.: loteria fantowa, kawiarenka, bufet z frytkami i zapiekankami, kiełbaski z grilla, gry i zabawy oraz możliwość zajęcia miejsca kierowcy w samochodach rajdowych udostępnionych przez Lubawski Klub Rajdowy.

Dla dzieci przygotowane były atrakcje, m.in.: malowanie twarzy, zwierzątka z balonów, zabawy animacyjne oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec zostały wylosowane główne nagrody loteriady.
Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku, sponsorom, a mieszkańcom za wspaniałą wspólną zabawę.
 

OPS Lubawa