Mamry Giżycko - Motor Lubawa (1:0) 2:0

Na stadionie w Korszach  piłkarze Motoru Lubawa  rozegrali ostatnią - 30 kolejkę. Ich rywalem  była czwarta drużyna IV ligi - drużyna Mamry Giżycko.

W pierwszej połowie gospodarze w 40 minucie objęli prowadzenie po bramce Damiana Mazurowskiego. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli wynik po bramce w 50 minucie  Wiszniewskiego. Gospodarze pokonali drużyną Motoru Lubawa 2:0.

Początek rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy Motoru  wyglądał bardzo słabo. Przełom w mojej ocenie nastąpił w meczu 21 kolejki w kwietniu. Na Stadionie Łazienkowskim podejmowali lidera tabeli i pokonali Znicz Biała Piską 1:0. Po tym spotkaniu w kwietniu piłkarze odblokowali się i uwierzyli, że mogą wygrywać z każdą drużyna IV ligi.

Kolejne  spotkania potwierdziły to. Zwycięstwo z  Romintą Gołdap u siebie 4:1, zwycięstwo z Unią Susz  4:2. Szkoda tylko, że ostatnie 4 kolejki nasi piłkarze grali na wyjeździe. Młoda drużyna  trenera Krzysztofa Malinowskiego ukończyła sezon w środku tabeli. Gratulacje dla zawodników i trenera. (mz)