KS Constract nie przestaje grać i wygrywać

Opublikowano:

KS Constract nie przestaje grać i wygrywać. Sezon seniorski na razie wyhamował, nie oznacza to jednak, że w KS Constract trwają piłkarskie wakacje. Dawid Grubalski i Jakub Raszkowski wraz z Reprezentacją Polski U-19 biorą udział w towarzyskim turnieju w Chorwacji, a młodzież wygrywa kolejne turnieje ciesząc się grą i nagrodami nie tylko rzeczowymi.

Reprezentacja U-19 jak na razie przegrywa swoje mecze na turnieju w Chorwacji jednak jak relacjonuje Dawid Grubalski, nie po wyniki tam pojechaliśmy. Sztab reprezentacji robi wszystko aby turniej zaowocował w przyszłości, a dziś najważniejsze są wiara w sukces i determinacja naszej młodzieży z Jakubem Raszkowskim na czele.

Szkółka KS Constract cały czas aktywnie bierze udział w większości turniejów w naszym regionie. Z dwóch ostatnich wróciła z I miejscami i nagrodami indywidualnymi. A w Jonkowie posypały się autografy od Reprezentantów Polski.
Relacje z turniejów:

KS Constract zwycięski na turnieju w Jonkowie!

Bezkonkurencyjni okazali się młodzi zawodnicy Constractu z rocznika 2009 na sobotnim Turnieju organizowanym przez Akademię Młody Piłkarz Jonkowo. Drużyny z rocznika 2009 podzielone zostały na dwie grupy A i B. Naszemu zespołowi przyszło rywalizować w grupie A z takimi zespołami jak: MKS Jeziorany, AP Ostróda 1, Młody Piłkarz Jonkowo 2, Funfutbol Olsztyn, AP Olsztyn oraz UKS Frendo Dywity.
Wyniki KSC w grupie A:
KSC 0:0 MKS Jeziorany
KSC 4:0 AP Ostróda 1
KSC 4:0 Młody Piłkarz Jonkowo 2
KSC 4:0 Funfutbol Olsztyn
KSC 5:1 AP Olsztyn
KSC 4:1 UKS Frendo Dywity

Zajmując pierwsze miejsce w grupie uzyskaliśmy awans do finału, w którym mierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy B - Stomilnianki Olsztyn. W meczu finałowym okazaliśmy się lepsi, zwyciężając 3:1 i jednocześnie najlepsi w całym turnieju. Nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Hubert Lewandowski. – Robert Kaczyński

Tytuł obroniony!
 KS Constract ponownie najlepszą drużyną w V turnieju Memoriałowym IM. Piotra Karpiniaka rocznika 2007 zorganizowanym w Dobrym Mieście.
W dniu wczorajszym (9.06.2018) młodzi piłkarze Constractu wystąpili na turnieju w Dobrym Mieście roczników 2007 i młodsi. Drużyna trenowana przez trenerów Damiana Jarzębowskiego i Mariusza Lipowskiego broniła tytułu mistrza ubiegłorocznego turnieju.
Po rozegraniu zwycięskich meczów grupowych w meczach półfinałowych i finałowym zmierzyliśmy się z drużynami Stomil Olsztyn i Żuri Olsztyn.
KS Constract 2:2 Stomil Olsztyn (3:2)
KS Constract 3:1 Żuri Olsztyn

Młodzi zawodnicy Constractu zebrali dużo pozytywnych pochwał. Nagrodę indywidualną zdobył Jakub Sadowski dla najlepszego piłkarza turnieju, a największą ilość bramek w turnieju strzelił Jakub Grędziszewski (15 goli).
Brawo drużyna ! Brawo trenerzy !

materiał: Constract Lubawa