Majowy turniej o puchar LTT Laver

Opublikowano:

6 maj przywitał nas przy ul. Łąkowej piękną pogodą i dużą liczbą zawodników, którzy dotarli do Lubawy aby zmierzyć swoje siły w I majowym turnieju o puchar LTT Laver.

Zawitali do nas zawodnicy aż z dziesięciu  okolicznych miejscowości: Mławy, Żuromina, Działdowa, Lidzbarka, Gródek, Rybna, N.M. Lubawskiego, Tereszewa, Pacółtowa oraz Iławy.

Lubawę reprezentowało natomiast 7 osób (następnym razem będzie lepiej, prawda?). Najlepszym okazał się Michał Głogowski z Działdowa, który w finale, tylko w pierwszym secie pozwolił pograć drugiemu w turnieju Łukaszowi Żywickiemu z N.M. Lubawskiego

Michał pokonał w półfinale Wojciecha Milewskiego, natomiast Łukasz w super tie-breaku pokonał finalistę zeszłorocznego turnieju o puchar BS Wojciecha Chocholskiego.Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Wojciecha Cholocholskiego, który w dwóch setach pokonał Wojciecha Milewskiego

Najlepsi z Lubawy czyli Jan i Mariusz Krauzewiczowie dotarli do ćwierćfinałów, gdzie ulegli późniejszym finalistom. Oprócz nich nasze miasto reprezentowali:

Adrian Czamajło, Martyn Michalak, Przemysław Wiśniewski (który jest z Iławy, ale jest członkiem naszego Towarzystwa) oraz Marek Kopański i Jacek Świątkowski.

Nie można też nie wspomnieć o posiłku regeneracyjnym jakim tym razem był żurek (przepyszny), a przygotowanym przez naszego kolegę i uczestnika turnieju Marka Kopańskiego. Dziękujemy.

Materiał LTT Laver