Sukces i porażki młodych pilkarzy Motor Lubawa

Opublikowano:

Do czterech meczów powiększyli passę zwycięstw trampkarze MLKS Motor Lubawa. Stało się to dzięki wygranej 1:2 nad Stomilem Olsztyn w ubiegłym tygodniu. Choć gospodarze posiadali optyczną przewagę przez większą część meczu to i tak nie przeszkodziło to nam w odniesieniu zwycięstwa.

Bramki dla drużyny trampkarzy  zdobyli: Grzegorz Ewertowski dobijając strzał głową Filipa Rucińskiego oraz Bartosz Kuczyński, który pięknym strzałem z ok. 20 metrów w same okienko bramki zapewnił nam 3 punkty.

Brawa dla całej ekipy za walkę i zaangażowanie oraz wywalczenie cennych punktów na trudnym terenie. Przez co najmniej tydzień nasi zawodnicy pozostaną w fotelu lidera w I lidze wojewódzkiej C1 Trampkarz.

Wysoką porażką zakończyło się natomiast spotkanie juniorów w czwartej kolejce spotkań I ligi wojewódzkiej A1 Junior. Nasz zespół uległ w meczu wyjazdowym ZKS Olimpia Elbląg 6:0.

Porażką 14:2 młodzików zakończyło się spotkanie rozegrane 28  kwietnia br. w ramach rozgrywek ekstraklasy. Na Stadion Łazienkowski zawitała drużyna Stomilu Olsztyn.
Bramki dla Motoru: Bartosz Rafałowicz, Kacper Kruszewski 

Wynik, wynikiem bo Stomil był od nas po prostu lepszy. Cieszy mnie postawa moich chłopaków, bo bez względu na wynik cały czas walczyli i dążyli do strzelenia bramki. Dlatego tez te nasze bramki są bardzo cenne i ja zaliczyłbym je tak jak w koszykówce razy 3. Uczymy się grania w piłkę na głębokiej wodzie dlatego też zdążają się takie mecze jak dzisiaj. Najważniejsze ze chłopaki maja możliwość porównania swoich umiejętności na tle najlepszych drużyn Warmii i Mazur  - mówi trener młodzików Marek Śnieżawski.

opr na podst. FB Motor Lubawa 
foto mz