Jutro wielkie emocje na miarę Futsal Ekstrakalsy. KS Constract - Red Devils Chojnice!

Opublikowano:

Trzy kolejki do końca rozgrywek sezonu 2017/2018. Nadszedł czas rozstrzygnięć i ostatecznych wyników. Czas kolejnej wielkiej promocji futsalu w Lubawie. Nie może być przecież inaczej kiedy naprzeciw siebie staje pierwsza i druga drużyna sezonu, a na jej czele dwójka reprezentantów Polski.

Dwaj panowie Sebastianowie z pewnością marzą o ekstraklasowych boiskach. Nieco łatwiejsza droga przed starszym Sebastianem Wojciechowskim, którego Red Devils posiada 4 punkty przewagi i w zasadzie wszystko w ich nogach. Constract Sebastiana Grubalskiego tak łatwej drogi już nie ma, ewentualne zwycięstwo pozwoli zbliżyć się do rywali na 1 punkt i wtedy będziemy oglądali dwie niezwykle emocjonujące ostatniej kolejki spotkań. W przypadku przegranej Red Devils będzie świętował awans już w Lubawie.

Constract w takim wypadku bardzo skomplikuje sobie sytuację i narazi na utratę 2 pozycji na rzecz Heliosa Białystok. Remis pozwoli zachować drugie barażowe miejsce, oczywiście pod warunkiem zwycięstw w ostatnich dwóch kolejkach.

Jak widać sytuacja jest bardzo gorąca i nieco skomplikowana. To gwarancja wielkich emocji i  meczu na miarę Futsal Ekstrakalsy. ZAPRASZAMY!
KS Constract; Red Devils Chojnice
07-04-2018
Sobota 18:00
Hala ul. Św. Barbary w Lubawie

(dk)  foto mz