Motor Lubawa - Czarni Olecko 0 : 2

Na stadionie Łazienkowskim o godzinie 16.00  w dzisiejsze popołudnie Szynaka Motor Lubawa podejmował na wlasnym boisku po raz pierwszy w tym sezonie  drużynę Czarni Olecko.

Przed meczem piłkarze  minutą ciszy uczcili zmarłego Marka Sapińskiego wieloletniego kierownika drużyny.
Już w 15 minucie po błędzie lubawskiej defensywy goście objęli prowadzenie po bramce  Szarneckiego. Drugą bramkę z rzutu karnego celnie trafił  Grzybowski. Czarni Olecko pokonali drużynę z Lubawy  2:0.

Szersza  foto relacja wkrótce.

4 zdjęcia pokazują  zdobytą bramkę przez lubawską drużynę,  która niestety nie została uznana przez sędziego.

Migawki z meczu i rzut karny  dla Czarnych Olecko  2: 0