Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018

Opublikowano:

Drużyna Constractu Lubawa rocznik 2006 przed tygodniem wygrywając turniej w Elblagu otrzymała zaproszenie na mocno obsadzony turniej w Olsztynie, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Elblągu w nagrodę od WMZPN. W weekend brała udział w dwudniowym turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018. Po pierwszym dniu zmagań tabela naszej grupy wygląda następująco.

Constract Lubawa   16 pkt  
1 miejsce w grupie A
Olimpia Elbąg 14 pkt  
2 miejsce w grupie A
UKS Naki Olsztyn 12 pkt  
3 miejsce w grupie A
Legia Bart-Bartoszyce  10 pkt  
4 miejsce w grupie A
Granica Kętrzyn   6 pkt
AP ŻURI GOLD   3 pkt
AS Stomil Olsztyn   3 pkt

Drugi dzień turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 rozpoczęliśmy od rozegrania meczu 1/4 finałowego, który zagraliśmy z  zespołem AP Ostróda. Pewna gra naszej drużyny dała nam zwycięstwo.

Constract 1:0 AP Ostróda

Mecz półfinałowy rozegraliśmy z drużyną Naki Olsztyn.

Constract 1:0 Naki Olsztyn

Mecz finałowy rozegraliśmy z drużyną FDA Wieliszewo.  Drużyna z Wieliszewa, dobrze radziła sobie podczas całych rozgrywek.

Constract 4:0 FDA Wieliszewo

Wywalczenie pierwszego miejsca w turnieju wiąże się zaproszeniem naszej drużyny w drugiej edycji turnieju, który odbędzie się w  przyszłym roku. Nasi chłopcy na turnieju wyróżnili się bardzo dojrzałą grą, rzadko spotykaną w tak młodym wieku.

Jest pewne, że nasi chłopcy godnie będą reprezentować klub KS Constract Lubawa jak i całe województwo warmińsko -mazurskie w turnieju o puchar prezesa PZPN, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.  Podczas gry w turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 trójka chłopców z naszej drużyny otrzymała nagrody indywidualne:
Samuel Grubalski - najlepszy zawodnik drużyny, Jakub Sadowski - najlepszy zawodnik turnieju i  król strzelców oraz Bartek Wronka - nagroda dla najmłodszego zawodnika.

Klub KS Constract na turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 reprezentowali:
Hubert Zadroba, Kacper Kamiński, Norbert Rydel, Jakub Sadowski (rocznik 2007), Samuel Grubalski (rocznik 2007), Piotr Krużewski, Mateusz Grubalski, Filip Garwacki (rocznik 2007), Bartek Wronka (rocznik 2009) 

(dk)