Grupa „KOTKI” z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” w Lubawie poznaje zawód fryzjera

Opublikowano:

W miniony czwartek przedszkolacy z grupy „Kotki” wybrały się do salonu fryzjerskiego „Asia” pani Joanny Kania w Lubawie. Przez cały tydzień nasi przedszkolacy gromadzili wiedzę na temat zawodu fryzjera podczas zajęć dydaktycznych, a w czwartek mogli zdobyte wiadomości skonfrontować z profesjonalistą.

Panie fryzjerki Asia i Jola przywitały naszą grupę bardzo serdecznie, chętnie oprowadziły nas po salonie i zaprezentowały potrzebne do swojej pracy sprzęty i  narzędzia. „Kotki” z radością i wielkim zainteresowaniem zwiedzały i oglądały prezentowane przybory. Przymierzały ochronne fartuchy, oglądały wzorniki kolorów włosów i siadały na fotelach fryzjerskich.

Największą jednak niespodzianką były fryzury, które panie fryzjerki wykonały wszystkim przedszkolakom. Dziewczynki jak i chłopcy opuścili salon pani Asi z pięknie wystylizowanymi włosami z mieniącymi się w nich ozdobami. Z okazji tłustego czwartku zjedliśmy również wspólnie chruściki. Serdecznie dziękujemy salonowi fryzjerskiemu „Asia” pani Joanny Kania za tak miłe i profesjonalne przyjęcie.

„Bajkolandia”