IX kolejka XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej - Lubawa / e-Lubawa

IX kolejka XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej

Opublikowano:

W niedzielę 28 stycznia 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano IX kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

W najciekawszym spotkaniu kolejki TORPEDA Rożental pokonała LZS Fijewo 3:2. Na pierwsze miejsce dzięki wysokiemu zwycięstwu 14:2 z ORŁEM Grabowo awansował LIDER Złotowo (LIDER i TORPEDA mają po 24 pkt. – o miejscach decyduje korzystniejsza różnica strzelonych i straconych bramek). 

W klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 28 bramek, przed Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) – 24 trafienia i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – 23 gole.  

Wyniki IX kolejki

14:00 ORZEŁ Mortęgi – KS CONSTRACT 4:5 (0:3)

Bramki: Krystian Opałka (13'), Paweł Szymański (13'), Kacper Łukaszewski (20'), Dawid Goliszewski (24') - Kacper Ryfka (2'), Paweł Brzozowski (4', 14', 14'), Andrzej Bukowski (9')

14:30 BUDROGAS Glaznoty – TERRA Lubawa 5:1 (2:0)

Bramki: Damian Pankowski (4', 23', 24'), Sylwester Rynkowski (6'), Dominik Dudek (19') - Dominik Radzimiński (14')

15:00 AVISTA Łążyn – JORDAN Kazanice Junior 5:6 (3:2)

Bramki: Miłosz Krajewski (2'), Łukasz Junkier (4', 5', 16'), Marek Wierzbowski (21') - Szymon Nojman (4', 15', 24'), Piotr Rykaczewski (6', 24'), Marcin Frankiewicz (20')

15:30 ORZEŁ Grabowo – LIDER Złotowo 2:14 (1:5)

Bramki: Łukasz Ochlak (1'), Mateusz Kamiński (19') - Łukasz Licznerski (1', 4', 6', 15'), Robert Kaczyński (4'), Łukasz Mróz (9', 18'), Cezary Sadowski (13'), Mateusz Kruszewski (14', 22', 23', 24'), Ariel Zasuwa (21', 22')

16:00 LWP Prątnica – OKS Omule 4:4 (0:2)

Bramki: Przemysław Ewertowski (13', 14'), Jakub Baczewski (15', 23') - Bartosz Modrzewski (11'), Sylwester Dzik (12', 13'), Kamil Okoniewicz (21')

16:30 TORPEDA Rożental – Fijewo I 3:2 (3:0)

Bramki: Adrian Leśnicki (1'), Jarosław Koszewski (9'), Rafał Gołębiewski (12') - Daniel Osmański (23'), Karol Jakubowski (24')

17:00 Fijewo II – HURAGAN Byszwałd 3:10 (1:3)

Bramki: Łukasz Mazurek (4', 24'), Radosław Gajewski (15') - Grzegorz Okuniewski (2', 14', 23'), Wojciech Wyżlic (3'), Szymon Bogdański (5', 13', 19'), Janusz Okuniewski (15'), Damian Goliszewski (17', 23')

Tabela rozgrywek

I LIDER Złotowo 24 pkt. bramki 78:28

II TORPEDA Rożental 24 pkt. bramki 68:25

III KS CONSTRACT 22 pkt. bramki 52:35

IV HURAGAN Byszwałd 19 pkt. bramki 47:30

V JORDAN Kazanice Junior 17 pkt. bramki 49:36

VI Fijewo I 16 pkt. bramki 51:33

VII OKS Omule 16 pkt. bramki 50:33

VIII LWP Prątnica 13 pkt. bramki 44:48

IX ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 34:52

X AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 44:48

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 34:70

XII BUDROGAS Glaznoty 4 pkt. bramki 29:47

XIII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 24:60

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 25:84

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 28 bramek

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 24 bramki

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 23 bramki

LZS Lubawa