VII kolejka - Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej - Lubawa / e-Lubawa

VII kolejka - Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej

Opublikowano:

W niedzielę 14 stycznia 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano VII kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

Seria przyniosła kolejne zwycięstwa drużyn pretendujących do tytułu mistrzowskiego – KS CONSTRACT pokonał ORŁA Grabowo 11:5, TORPEDA Rożental nie dała najmniejszych szans zespołowi TERRA Lubawa (16:0), a LIDER Złotowo zainkasował trzy oczka wygrywając z Fijewem I 7:3.  

W klasyfikacji na Najlepszego Strzelca Rozgrywek już 9 bramek różnicy pomiędzy liderem rankingu Mateuszem Szymańskim (TORPEDA Rożental – łącznie 27 trafień) a goniącymi go Piotrem Rykaczewskim (JORDAN Kazanice Junior) i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – obaj po 18 bramek. 

Wyniki VII kolejki

14:00 TORPEDA Rożental – TERRA Lubawa 16:0 (8:0)

Bramki: Marcin Jakubowski (2', 16', 22'), Mateusz Szymański (3', 7', 8', 10', 17', 18', 22', 23'), Jarosław Koszewski (6', 6', 9'), Adrian Leśnicki (17'), Bartosz Steciuk (19')

14:30 ORZEŁ Grabowo – KS CONSTRACT 5:11 (1:7)

Bramki: Marek Kamiński (5'), Mateusz Kamiński (15', 21', 23'), Damian Pelc (22') - Radosław Szulc (2'), Kacper Ryfka (3', 6'), Artur Zelma (8'), Artur Śmigielski (10', 10', 16'), Kamil Gorczyca (14'), Paweł Brzozowski (19', 22'), bramka samobójcza (8')

15:00 Fijewo I – LIDER Złotowo 3:7 (0:1)

Bramki: Szymon Łożyński (15'), Damian Gerka (16'), Daniel Osmański (22') - Dominik Kempkowski (6', 13', 17'), Łukasz Licznerski (17', 19'), Mateusz Żmijewski (21'), Łukasz Mróz (23')

15:30 ORZEŁ Mortęgi – OKS Omule 2:10 (1:5)

Bramki: Łukasz Zabłotny (9'), Dawid Goliszewski (19') - Piotr Laskowski (4', 14'), Kamil Okoniewicz (6'), Bartosz Modrzewski (8', 17', 18'), Sylwester Dzik (10', 19'), Kamil Kamiński (12'), Marcin Szulc (16')

16:00 AVISTA Łążyn – Fijewo II 7:1 (4:1)

Bramki: Łukasz Junkier (2', 16', 17'), Marek Wierzbowski (6', 21'), Adam Dybich (8'), Miłosz Krajewski (12') - Radosław Gajewski (10')

16:30 LWP Prątnica – HURAGAN Byszwałd 6:7 (3:6)

Bramki: Przemysław Ewertowski (6', 11', 18'), Rafał Jankowski (9'), Jakub Baczewski (15', 20') - Szymon Bogdański (3'), Janusz Okuniewski (4', 12'), Damian Goliszewski (5', 10', 12'), Dawid Maciołek (16')

17:00 BUDROGAS Glaznoty – JORDAN Kazanice Junior 3:7 (0:3)

Bramki: Daniel Kamiński (21'), Damian Pankowski (22'), Łukasz Kolwicz (24') - Szymon Nojman (1', 20'), Krystian Kozłowski (3'), Krzysztof Kozłowski (8', 24'), Piotr Rykaczewski (19'), Marcin Frankiewicz (21')

Tabela rozgrywek

I KS CONSTRACT 19 pkt. bramki 45:27

II TORPEDA Rożental 18 pkt. bramki 61:21

III LIDER Złotowo 18 pkt. bramki 51:24

IV Fijewo I 13 pkt. bramki 41:27

V HURAGAN Byszwałd 13 pkt. bramki 33:24

VI OKS Omule 12 pkt. bramki 37:26

VII LWP Prątnica 12 pkt. bramki 39:40

VIII JORDAN Kazanice Junior 11 pkt. bramki 39:30

IX AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 36:38

X ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 25:44

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 29:47

XII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 20:50

XIII BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 21:37

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 20:62

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 27 bramek

II Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 18 bramek 

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 18 bramek

LZS  Lubawa   foto mz