V kolejka - XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej - Lubawa / e-Lubawa

V kolejka - XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej

Opublikowano:

W niedzielę 17 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano V kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

W nowy 2018 rok na pozycję lidera wejdą zawodnicy TORPEDY Rożental, którzy początkowo przegrywali z ambitnie grającą AVISTĄ 2:0 ale z biegiem czasu opanowali sytuację i pewnie wygrali 10:4. Podziałem punktów zakończyły się pozostałe dwa spotkania dotychczasowych drużyn z kompletem oczek. W pierwszym meczu kolejki HURAGAN Byszwałd zremisował z Fijewem I 3:3, z kolei piąta konfrontacja przyniosła największą niespodziankę dnia – JORDAN Kazanice Junior zremisował z obrońcą tytułu KS CONSTRACT 4:4. 

Bez zmian w klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek. Na czele Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 18 bramek przed Piotrem Rykaczewskim (JORDAN Kazanice Junior) – 15 trafień i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – 13 goli. 

Wyniki V kolejki

14:00 HURAGAN Byszwałd – Fijewo I 3:3 (1:2)

Bramki: Janusz Okuniewski (5', 8'), Wojciech Wyżlic (23') - Damian Gerka (1'), Szymon Łożyński (10', 16')

14:30 Fijewo II – ORZEŁ Grabowo 6:6 (1:4)

Bramki: Radosław Gajewski (7', 17', 19'), Łukasz Mazurek (14', 16', 22') - Mateusz Kamiński (2', 21'), Jakub Aleksandrowicz (4', 11'), Marek Kamiński (6'), Damian Pelc (20')

15:00 AVISTA Łążyn – TORPEDA Rożental 4:10 (3:4)

Bramki: Karol Józefowicz (4'), Łukasz Junkier (5', 11'), Marek Wierzbowski (20') - Marcin Jakubowski (8', 9', 15', 19'), Jarosław Koszewski (12'), Mateusz Szymański (13', 13'), Adrian Leśnicki (22'), Robert Marciniak (23'), bramka samobójcza (4')

15:30 LWP Prątnica – ORZEŁ Mortęgi 10:6 (5:3)

Bramki: Adrian Linkner (1', 11'), Jakub Baczewski (8', 9', 15', 23', 23'), Marcin Licznerski (12'), Konrad Weinar (17'), Przemysław Ewertowski (21') - Kacper Łukaszewski (7'), Krystian Opałka (7', 22'), Dawid Goliszewski (11'), Dawid Miliński (20'), Łukasz Zabłotny (24')

16:00 JORDAN Kazanice Junior – KS CONSTRACT 4:4 (3:1)

Bramki: Piotr Rykaczewski (1', 12', 18'), Szymon Nojman (9') - Paweł Brzozowski (6'), Kamil Gorczyca (15', 19'), Artur Zelma (22')

16:30 LIDER Złotowo – BUDROGAS Glaznoty 7:5 (1:1)

Bramki: Łukasz Licznerski (9', 20'), Dominik Kempkowski (14', 16', 21', 23'), Ariel Zasuwa (21') - Damian Pankowski (6', 22'), Łukasz Kolwicz (14', 15', 23')

17:00 OKS Omule – TERRA Lubawa 8:1 (2:1)

Bramki: Marcin Szulc (3', 15'), Bartosz Modrzewski (9', 17'), Kamil Okoniewicz (16'), Piotr Laskowski (17'), Sylwester Dzik (20'), Adrian Jabłoński (21') - Dominik Radzimiński (10')

Tabela rozgrywek

I TORPEDA Rożental 15 pkt. bramki 41:16

II Fijewo I 13 pkt. bramki 32:11

III KS CONSTRACT 13 pkt. bramki 25:16

IV LIDER Złotowo 12 pkt. bramki 32:19

V LWP Prątnica 9 pkt. bramki 24:28

VI HURAGAN Byszwałd 7 pkt. bramki 24:17

VII ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 23:28

VIII AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 27:25

IX OKS Omule 6 pkt. bramki 22:20

X JORDAN Kazanice Junior 5 pkt. bramki 26:27

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 23:31

XII BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 17:28

XIII TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 14:30

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 11:45

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 18 bramek

II Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 15 bramek 

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 13 bramek

LZS Lubawa  
foto mz