IV kolejka - XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej - Lubawa / e-Lubawa

IV kolejka - XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej

Opublikowano:

W niedzielę 10 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano IV kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

Kolejne zwycięstwa liderującej trójki. W najciekawszym spotkaniu kolejki TORPEDA Rożental pokonała HURAGAN Byszwałd (5:3). Dotychczasowy v-ce lider Fijewo I zdecydowanie pokonał OKS Omule (9:2), z kolei KS CONSTRACT wygrał z TERRĄ Lubawa (8:5). Wysokie zwycięstwo Fijewa I spowodowało przetasowanie na czele tabeli. 

W klasyfikacji najlepszego strzelca kolejne dwa trafienia Mateusza Szymańskiego (TORPEDA Rożental). Na drugą lokatę awansował Piotr Rykaczewski (JORDAN Kazanice Junior), który 7-krotnie pokonał bramkarza ORŁA Grabowo i poprowadził drużynę do pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach. Na trzeciej pozycji Łukasz Junkier (AVISTA Łążyn). 

Wyniki IV kolejki

14:00 JORDAN Kazanice Junior – ORZEŁ Grabowo 13:1 (6:1)

Bramki: Piotr Rykaczewski (1', 8', 13', 15', 17', 19', 21'), Marcin Frankiewicz (1'), Szymon Nojman (3', 4', 6', 14', 15') - Damian Pelc (12')

14:30 AVISTA Łążyn – BUDROGAS Glaznoty 9:4 (4:2)

Bramki: Łukasz Junkier (3', 18', 19', 20', 24'), Marek Wierzbowski (6', 9'), Adam Dybich (10'), Miłosz Krajewski (13') - Damian Pankowski (2', 24'), Dominik Dudek (4'), Łukasz Surzyn (16')

15:00 Fijewo II – ORZEŁ Mortęgi 9:6 (3:2)

Bramka: Filip Kasprowicz (6'), Paweł Jakubowski (10', 15'), Łukasz Mazurek (13'), Tymoteusz Rudszewski (16'), Radosław Gajewski (19', 19', 22'), bramka samobójcza (5') - Damian Maciołek (11'), Krystian Opałka (12', 23'), Mateusz Józefowicz (15', 17'), Dawid Goliszewski (21')

15:30 TERRA Lubawa – KS CONSTRACT 5:8 (1:3)

Bramki: Szymon Lasikowski (18', 22'), Wojciech Jurkiewicz (19', 24'), bramka samobójcza (6') - Paweł Brzozowski (4', 4', 13', 14', 15'), Dawid Dąbrowski (5', 20'), Kamil Gorczyca (23')

16:00 OKS Omule – Fijewo I 2:9 (0:3)

Bramki: Kamil Kamiński (13'), Bartosz Modrzewski (16') - Martyn Michalak (4', 15'), Szymon Łożyński (8', 19'), Karol Jakubowski (12'), Daniel Osmański (13', 15'), Damian Gerka (18'), Paweł Gerka (23')

16:30 LIDER Złotowo – LWP Prątnica 8:2 (3:0)

Bramki: Dominik Kempkowski (3', 8'), Łukasz Licznerski (5', 16', 19'), Mateusz Kruszewski (20', 22'), Cezary Sadowski (21') - Mateusz Golder (13'), Marcin Licznerski (22')

17:00 HURAGAN Byszwałd – TORPEDA Rożental 3:5 (1:2)

Bramki: Szymon Bogdański (12'), Wojciech Wyżlic (14', 18') - Jarosław Koszewski (1', 13', 24'), Mateusz Szymański (9', 18')

Tabela rozgrywek

I Fijewo I 12 pkt. bramki 29:8

II TORPEDA Rożental 12 pkt. bramki 31:12

III KS CONSTRACT 12 pkt. bramki 21:12

IV LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 25:14

V HURAGAN Byszwałd 6 pkt. bramki 21:14

VI ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 17:18

VII LWP Prątnica 6 pkt. bramki 14:22

VIII AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 23:15

IX JORDAN Kazanice Junior 4 pkt. bramki 22:23

X Fijewo II 4 pkt. bramki 17:25

XI OKS Omule 3 pkt. bramki 14:19

XII TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 13:22

XIII BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 12:21

XIV ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 5:39

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 16 bramek

II Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 12 bramek 

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 11 bramek

 LZS Lubawa  foto mz