III kolejka halówki w gminie Lubawa - Lubawa / e-Lubawa

III kolejka halówki w gminie Lubawa

Opublikowano:

W niedzielę 03 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano III kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

W dalszym ciągu na prowadzeniu z kompletem punktów trzy zespoły – TORPEDA Rożental, Fijewo I oraz KS CONSTRACT. W klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek zdecydowanym liderem Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental), który do swojego dorobku dołożył kolejnych 7 trafień. 

Wyniki III kolejki

14:00 KS CONSTRACT – OKS Omule 3:0 (0:0)

Bramki: Radosław Szulc (13'), Paweł Brzozowski (14'), Kamil Gorczyca (19')

14:30 TERRA Lubawa – LIDER Złotowo 3:7 (0:2)

Bramki: Michał Żuralski (16'), Wojciech Jurkiewicz (17'), Szymon Lasikowski (24') - Łukasz Mróz (6', 13', 15'), Ariel Zasuwa (7'), Cezary Sadowski (14'), Łukasz Licznerski (22', 23')

15:00 Fijewo I – JORDAN Kazanice Junior 12:2 (5:0)

Bramki: Paweł Gerka (3', 15', 16', 23'), Martyn Michalak (4'), Karol Jakubowski (9', 11', 21'), Dawid Jańczyk (10'), Szymon Łożyński (18'), Patryk Gorzka (22'), Daniel Osmański (24') - Piotr Rykaczewski (17'), Krystian Kozłowski (20')

15:30 ORZEŁ Grabowo – HURAGAN Byszwałd 2:11 (0:6)

Bramki: Damian Pelc (15'), Mateusz Piotrowicz (20') - Wojciech Wyżlic (4', 22'), Szymon Bogdański (7', 21'), Damian Goliszewski (8', 10', 11'), Dawid Maciołek (9', 14', 24'), Janusz Okuniewski (19')

16:00 TORPEDA Rożental – Fijewo II 12:3 (6:1)

Bramki: Mateusz Szymański (1', 7', 9', 10', 13', 14', 17'), Robert Marciniak (11', 16'), Jarosław Koszewski (15', 21'), bramka sambójcza (10') - Łukasz Mazurek (12'), Radosław Gajewski (17', 18')

16:30 ORZEŁ Mortęgi – AVISTA Łążyn 5:3 (3:1)

Bramki: Kacper Łukaszewski (2', 21'), Mateusz Józefowicz (3'), Dawid Goliszewski (24'), bramka samobójcza (3') - Łukasz Junkier (9'), Cezary Chorzelewski (18'), Miłosz Krajewski (18')

17:00 BUDROGAS Glaznoty – LWP Prątnica 3:5 (2:4)

Bramki: Dominik Dudek (1'), Łukasz Surzyn (6'), Damian Pankowski (15') - Jakub Baczewski (3', 10'), Mateusz Golder (7', 18'), Adrian Linkner (12')

Tabela rozgrywek

I TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 26:9

II Fijewo I 9 pkt. bramki 20:6

III KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 13:7

IV HURAGAN Byszwałd 6 pkt. bramki 18:9

V LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 17:12

VI ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 11:9

VII LWP Prątnica 6 pkt. bramki 12:14

VIII AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 14:11

IX OKS Omule 3 pkt. bramki 12:10

X BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 8:12

XI TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 8:14

XII Fijewo II 1 pkt. bramki 8:19

XIII JORDAN Kazanice Junior 1 pkt. bramki 9:22

XIV ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 4:26

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 14 bramek

II Łukasz Mróz – LIDER Złotowo – 7 bramek 

III Paweł Gerka – Fijewo I – 6 bramek

III Karol Jakubowski – Fijewo I – 6 bramek

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 6 bramek

LZS Lubawa    foto mz