Unisław Team Unisław - Constract Lubawa ( 3:4) 4:11

W Unisławiu piłkarze Constractu Lubawa w 7 kolejce I ligi futsalu grupy północnej rozegrali spotkanie z Unisławem Team. Drużyna z Unisławia w tych rozgrywkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi i dotychczas nie zdobyła punktów, mając jeden mecz zaległy.

Spotkanie rozpoczęło się od zdobycia bramki dla gospodarzy. Chwilę później z rzutu rzut karny przedłużonego wyrównuje na 1:1 Piotr Papierowski.

W 12 minucie Piotr Papierowski przestrzelił rzut karny przedłużony i chwilę później gospodarze ponownie obejmują prowadzenia na 2:1. Minutę później Papierowski zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu i ponownie jest remis 2:2.

W 18 min. Krzysztof Wasiak zdobywa prowadzenie dla Constractu na 3:2. Odpowiedz gospodarzy jednak jest natychmiastowa i jest 3:3. Na 15 sekund przed końcem I połowy Papierowski zdobywa kolejną bramkę w tym spotkaniu. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Constractu Lubawa 3:4.

Na początku drugiej połowy gospodarze zdobywają wyrównującą bramkę i ponownie jest remis 4:4. Odpowiedź piłkarzy z Lubawy jest natychmiastowa. Tym razem Wasiak zdobywa piękną bramkę i chwilę później ponownie wpisuje się na listę strzelców. Constract Lubawa obejmuje prowadzenie 4 6.To były  decydujące chwile w tym spotkaniu.

W 26 minucie  bramkę dla Constractu zdobywa Piotr Karbowski i jest 4:7. W 29 minucie pada bramka samobójcza. Goście prowadzą już różnicą 4 bramek. Od 30 minuty gospodarze nie mając nic do stracenia wycofują bramkarza.

Gospodarze próbują zmienić niekorzystny wynik, jednak piłkarze z Lubawy w drugiej połowie, a szczególnie Piotr Papierowski ma swój dzień. W 34 minucie zdobywa kolejne dwie bramki dla Constractu i jest 4:10. Na dwie minuty przed końcem spotkania kolejną bramkę zdobywa Krzysztof Wasiak, podwyższając wynik na 4:11. Unisław Team - Constract Lubawa 4:11.

Po zdobyciu trzech punktów w zaległej 7 kolejce, piłkarze Constractu Lubawa wracają do gry.

Relacja dzięki uprzejmości Dawida Dąbrowskiego. (mz)