Persa MOSiR AZS UZ - Constract Lubawa (5:2) 5:3

Piłkarze Constractu Lubawa udali się do Zielonej Góry, aby rozegrać 4 kolejkę I ligi futsalu. Drużyna Persa MOSiR AZS UZ podobnie jak Constract ma na swoim koncie po 3 zwycięstwa i plasują się w czołówce tabeli.

W ubiegłym sezonie lepsi byli zawodnicy z Lubawy. Jednak gospodarze to już inna drużyna. Mecz rozpoczął się jak wszyscy przewidywali pod dyktando gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył były zawodnik ekstraklasy Kacper Konopacki w 9 minucie. Minutę później podwyższył na 2:0 Mateusz Bieresniewicz i minutę później na 3:0 Dominik Skrzyński.

Po 12 minutach bramkę dla Constractu zdobył Patryk Szczepaniak, a kolejna padła w 14 minucie po strzale Piotra Karbowskiego 3:2.

Jednak gospodarze dalej grali i trafiali jeszcze dwukrotnie na bramkę Vlada Bondarenki. W 16 minucie ponownie Kacper Konopacki i Jakub Turowski. Wynikiem 5:2 kończy się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie spotkania padła tylko jedna bramka. W końcówce spotkania bramkę dla Constractu zdobył ponownie Patryk Szczepaniak. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:3.

KS Constract Lubawa: Bondarenko (Zelma), Kaniewski, Grubalski, Papierowski, Sadowski – Karbowski, Mederski, Szczepaniak, Wasiak, Ossowski, Wolski, Jarzembowski.

Persa MOSiR AZS UZ: Chyła (Dudek) – Greszczyk, Koppenhagen, Konopacki, Kruszyński – Ryś, Biereśniewicz, Hoc, Turowski, Skrzyński, Pudzianowski.