Mieszko Gniezno - Constract Lubawa (1:1) 1:2

Dziś w Gnieźnie piłkarze Constractu Lubawa rozegrali drugą kolejkę I ligi Futsalu z drużyną Mieszko Gniezno. Piłkarze Constractu w pierwszym meczu pokonali FC Kartuzy 6:3 natomiast Mieszko  Gniezno uległ na wyjeździe w pierwszym meczu z AZS Uniwersytet Zielonogórski 4:6.

Pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu zdobyli gospodarze, a strzelcem był Marcin Daszczuk w 17 minucie. Piłkarze Constractu w końcówce pierwszej połowy dzięki bramce Piotra Papierowskiego wyrównali na 1:1.
W drugiej odsłonie w 29 minucie bramkę dla Constractu zdobył Paweł Kaniewski.
W końcówce spotkania gospodarze wycofują bramkarza, ale doświadczeni piłkarze z Lubawy  doskonale się bronią i pokonują gospodarzy 1:2.
Należy podkreślić, że bardzo dobrze zaprezentował się w bramce Kacper Zelma i godnie zastąpił   swojego starszego kolegę Vlada Bondarenko.

KS Constract Lubawa:  Zelma (Bondarenko) – Karbowski, Szczepaniak, Wasiak, Ossowski – Kaniewski, Mederski, Grubalski, Papierowski, Wolski, Sass, Sadowski, Jarzembowski.

MKS Mieszko Gniezno: Kasprzyk (Zięba) – Daszczuk, Greser, Marcinkowski, Banasik – Bereźnicki, Karski, Kaźmierczak, Słowiński, Nawrocki, Polus, Heliasz, Szydzik.