Kalejdoskop Szkółki Piłkarskiej Constract Lubawa

Opublikowano:

Wraz z młodymi piłkarzami Constractu ( Orlik) gościliśmy  26   września w Działdowie. Odpowiadając na zaproszenie organizatorów turnieju mieliśmy okazję zmierzyć się z drużynami: UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO II, UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO, DKS WKRA DZIAŁDOWO, FUN-FUTBOL OLSZTYN, MAŁY JEZIORAK IŁAWA I ,MAŁY JEZIORAK IŁAWA II, JUVENTUS BYDGOSZCZ.

Pierwszą fazę turnieju rozegraliśmy z drużynami w grupie:

Constract 2:1 Mały Jeziorak Iława 

Constract 1:0 Wkra Działdowo

Constract 11:0 UKS Sokół Działdowo II

Po wygranych meczach grupowych w ćwierć finale spotkaliśmy się z drużyną UKS Działdowo I 

Constract 6:0 UKS Działdowo I

Następnie w meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z drużyną z Wkra Działdowa

Constract 2:0 Wkra Działdowo.

Mecz finałowy rozegraliśmy z drużyną Juventus Bydgoszcz. Czternaście minut zmagań na boisku, ataki, obrona, ładna gra obydwu drużyn obfitująca w odbiory, dryblingi i liczna ilość strzałów na bramkę dwóch drużyn... i zero bramek:) Karne!

W sumie kilkadziesiąt strzałów w trakcie rzutów karnych, w których tym razem zabrakło nam szczęścia. W rzutach karnych zwyciężyła drużyna z Bydgoszczy wynikiem

Constract 11:12 Juventus Bydgoszcz.

Serdeczne gratulacje dla całej drużyna za fantastyczną postawę i waleczność w trakcie całego turnieju. Gratulacje dla Samuela Grubalskiego, który zdobył wyróżnienie indywidualne - Król Strzelców jaki i dla wszystkich chłopców, którzy pomogli mu w zdobyciu tej statuetki. 

Gratulacje dla Oskara Jackiewicza, który w trakcie wszystkich meczy tylko raz wyciągał piłkę z bramki. Gratulacje dla naszych chłopców, którzy reprezentują i budują markę KS Constract! 

Młodziki Constract liderem ligi młodzieżowej WMZPN.

W dniu 22.09.br. zakończyła się pierwsza seria spotkań ligowych w grupie młodzik. Młodzi piłkarze Constractu zakończyli kolejkę rozgrywając mecz z zespołem GKS LZS Wikielec. 

W pierwszych minutach meczu drużyna gości w trakcie zamieszania w polu karnym strzeliła nam pierwszego gola tego spotkania. Nasi chłopcy pewni swoich umiejętności zdeterminowanie nacierali na połowę drużyny z Wikielca. Podczas spotkania młodzi piłkarze po raz kolejny dali pokaz indywidualnych umiejętności, a praca całej drużyny przełożyła się na końcowy wynik. Sukcesywnie realizując założenia postawione sobie przed meczem doprowadziliśmy do wyrównania, a później podwyższenia wyniku.

Brawo młodzi konstruktorzy! Brawo Trenerzy!

KS Constract Lubawa 3:1 GKS LZS Wikielec

M P Z R P B

1. KS Constract Lubawa 4 9 3 0 1 19:2

2. GKS LZS Wikielec 4 9 3 0 1 27:5

3. MLKS Motor Lubawa 3 6 2 0 1 8:8

4. UKS Naki II Olsztyn 4 6 2 0 2 7:20

5. UKS Naki III Olsztyn 4 3 1 0 3 5:17

6. AS Stomil Olsztyn 3 0 0 0 3 2:16

Zapraszamy do wspierania i dopingowania naszej drużynie podczas rundy rewanżowej. Serdecznie zapraszamy rodziców i kibiców do gorącego dopingu. 

Nie zwalnia tempa grupa żak lubawskiego Constractu. W słoneczne wtorkowe popołudnie 26.09. 2017 r.   zespół żak III wybrał się do Ostródy by w rozgrywkach ligowych zmierzyć się z dwiema drużynami Sokoła Ostróda i reprezentantem Gierzwałdu. Nasi chłopcy zaliczyli komplet zwycięstw, zdobywając 10 bramek i tracąc zaledwie jedną.

Sokół Ostróda II 0:2 KS Constract Lubawa 

KS Constract Lubawa 5:0 Gierzwałd

Sokół Ostróda I 1:3 KS Constract Lubawa 

(dk)