Motor Lubawa - Błękitni Orneta 3:0 (1:0)

Opublikowano:

Na Stadionie Łazienkowskim piłkarze IV ligi rozegrali 7 kolejkę spotkań. Rywalem naszych piłkarzy była drużyna Błękitni Orneta. Błękitni Orneta dotychczas mają na swoim koncie zaledwie 4 pkt. Odnieśli jedno zwycięstwo i jeden remis. Pozostałe spotkania zakończyły się porażką i aktualnie   zajmują 12 miejsce w tabeli.

Piłkarzom Motoru po dobrym początku sezonu ostatnio nie wiedzie się w rozgrywkach IV ligi. Miesiąc temu 19 sierpnia odnieśli zwycięstwo z Zatoką Braniewo na Stadionie Łazienkowskim. 

Motor od początku przystąpił do ataku i pierwsza bramka padła w 12 minucie po strzale Romana Snieżawskiego. Nasi piłkarze mieli dużo dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak bramki nie padały i pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej Motor poprawił skuteczność i kolejne bramki padły w 68' i 72' po strzałach Pawła Tomkiewicza. Motor Lubawa w końcu przełamał złą passę i zakończył spotkanie zwycięstwem 3:0. Mecz sędziowali: Krzysztof Mróz , Emilia Królikowska , Grzegorz Efczyński . Obserwatorem z ramienia WMPZPN był  Marcin Żyłka (mz)

Motor Lubawa: 

Suszczewicz - Lewalski, Burchart, R.Śnieżawski (Marek Śnieżawski 75'), Wodzicki,T.Śnieżawski  (60' Piceluk),Margalski ( 60'Olejniczak), Ewertowski,Tomkiewicz ,Malinowski,Konicz (Wietecha70'). 

Błękitni Orneta:

Wolski, Kogut, Minowicz,Ciesielski,Gucajtis,Reda, Gołębiowski, Wiencioch,Dzierzkiewicz,Żalejko,Horyd