Piłkarze Motoru Lubawa przygotowują się do nadchodzącego sezonu solidnie. Po ostatnim sobotnim sparingu wygranym z Wkrą Żuromin w dniu dzisiejszym 20 lipca zmierzyli się z byłym III ligowcem z powiatu GKS Wikielec
(2022-07-20)
Zakończył się drugi sparing drużyny Motoru Lubawa. W dniu dzisiejszym na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie rywalem Motoru była drużyna z województwa mazowieckiego Wkra Żuromin. Piłkarze Motoru, mimo braku kilku zawodników z podstawowego składu (Przemka Józefowicza i Andrzeja Skindela), pokazali się z dobrej strony
(2022-07-16)
MLKS Motor Lubawa przegrał w pierwszej grze kontrolnej z KS Constract 1:2. Bramkę dla lubawian zdobył Radosław Gajewski. Bramki dla Constractu zdobyli: Nikodem Sobolewski i Oskar Dmochewicz
Panie trenerze zakończył się sezon IV ligi. W planach przed sezonem marzyliście o pierwszej piątce w tabeli. Wyszło inaczej. Czy 9. pozycja odzwierciedlała poziom gry, zwłaszcza w drugiej części sezonu?
(2022-06-27)
Jakub Szczepański został nowym zawodnikiem IV-ligowego Motoru Lubawa i będzie występował w naszym zespole w nadchodzącym sezonie. Ten młody ofensywny zawodnik wzmocni rywalizację w naszym zespole i doda jej trochę młodzieńczej świeżości i polotu.
(2022-06-23)
Zakończył się sezon piłkarski IV ligi. W dniu dzisiejszym piłkarze Motoru Lubawa rozegrali ostatni mecz w tym sezonie, a ich przeciwnikiem była drużyna Polonii Lidzbark Warmiński. Dziś na zakończenie sezonu na Stadionie Łazienkowskim zmierzyła się trzecia i dziewiąta drużyna w tabeli
(2022-06-18)
Piłkarze IV ligi rozgrywają dwa ostatnie pojedynki w tym sezonie. Drużyna Motoru Lubawa po ostatnim spotkaniu na własnym boisku uległa liderowi tabeli 1:3. Dziś w 29 kolejce zmierzyła się z kolejną groźną drużyną z czołówki - Granicą Kętrzyn, która plasuje się na 5 miejscu w tabeli
(2022-06-11)
Lider tabeli Concordia Elbląg była przeciwnikiem Motoru Lubawa na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie. W pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 2:0. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3
(2022-06-04)
Do zakończenia rozgrywek IV ligi pozostało już tylko kilka spotkań. Motor Lubawa zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 pkt. Wydawało by się teoretycznie, że drużynie z Lubawy nic nie grozi w tych rozgrywkach, ale po ostatnich spotkaniach gubią punkty i muszą walczyć o każdy punkt, aby nie mieć problemów w końcówce ligi
(2022-05-28)
Motor Lubawa podejmował w spotkaniu 26. kolejki szóstą drużynę tabeli Mrągowię Mrągowo. W pierwszej połowie spotkania gra była wyrównana i kiedy wszyscy myśleli o przerwie, Piotr Chmielewski w 48 minucie zdobył bramkę dla drużyny gości
(2022-05-21)
Piłkarze IV ligi rozgrywają 25 kolejkę spotkań. Motor Lubawa po ostatnim dobrym spotkaniu na własnym boisku pokonał Błękitnych Orneta 3: 1 wyjechał do Elbląga ,aby zmierzyć się z rezerwami Olimpii Elbląg.Olimpia II Elbląg w ostatnim spotkaniu uległa 2: 1 DKS Dobre Miasto, wcześniej przegrała z Jeziorakiem Iława 0: 2 i zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli.
(2022-05-14)
Piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa po ostatnich porażkach na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie pokonali w dniu dzisiejszym Błękitnych Orneta 3:1. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 2 minucie po strzale Cezarego Sobolewskiego
(2022-05-07)
Zakończyło się spotkanie IV ligi w którym zmierzyły się Zatoka Braniewo i MLKS Motor Lubawa. Do przerwy wynik był bezbramkowy mimo dobrej gry drużyny gości. W końcówce drugiej połowy, gospodarze zdobyli bramkę na wagę trzech punktów.
(2022-04-30)
Spotkanie zaczęło się od pożegnania byłego zawodnika Motoru - Miłosza Olejniczaka, który studiuje w Bydgoszczy i tam aktualnie gra w klubie. Początek spotkania i bramka zdobyta przez drużynę gości już w 30 sekundzie była zaskoczeniem dla wszystkich
(2022-04-23)
21. kolejka - IV ligi warmińsko-mazurskiej rozgrywana była w Wielka Sobotę. Tym razem Motor Lubawa rozegrał kolejne spotkanie wyjazdowe w Barczewie. Zagrały dwie drużyny środka tabeli MLKS Motor Lubawa i Pisa Barczewo, która ma o 4 punkty mniej od zespołu z Lubawy
(2022-04-16)
Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 20 kolejkę IV ligi z ostatnia drużyną tabeli Błękitnymi Pasym. Gospodarze w ostatnim pojedynku zremisowali w Korszach 0:0, goście pokonali 2:1 Dobre Miasto. Faworytem była drużyna Motoru. Mimo, że gospodarze zajmują ostatnie miejsce na swoim boisku zawsze są groźni. Tak też się stało w dniu dzisiejszym. Piłkarze gospodarzy pokonali Motor Lubawa 2:1
(2022-04-09)
Dziś w Iławie odbyło się piłkarskie wydarzenie! O godzinie 13:00 rozpoczęły się derby powiatu, w których Jeziorak Iława zmierzył się z Motorem Lubawa. Mecze pomiędzy Jeziorakiem Iława a Motorem Lubawa zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, obfitowały w piękne akcje, walkę o każdy metr boiska
(2022-03-27)
Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie przy pięknej słonecznej pogodzie, w dniu dzisiejszym o godz. 15.00 rozpoczęła się rywalizacja rundy wiosennej For Bet IV ligi. Motor Lubawa podejmował byłego trzecioligowca Huragan Morąg.
(2022-03-19)
Piłkarze Motor Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym tj.12 marca ostatni z zaplanowanych wcześniej sparingów. Kilka dni temu, ulegli A klasowej drużynie Constractu Lubawa, choć jako usprawiedliwienie trzeba podać, że w drużynie Motoru grali juniorzy
(2022-03-12)
Zakończył się pierwszy sparing na stadionie Łazienkowskim w Lubawie przed inauguracją rundy wiosennej. Tym razem rywalem drużyny gospodarzy - Motoru Lubawa była drużyna Olimpii II Elbląg. Drużyna z Elblaga, to bardzo młodzi zawodnicy, ale w pierwszej połowie pokazali się z dobrej strony przy braku skuteczności drużyny gospodarzy
(2022-03-05)
Seniorzy MLKS Motor Lubawa zremisowali w ostatnim sparingu 1:1 w Bielicach z Ossą Biskupiec. Bramkę dla Motoru zdobył Damian Gerka. Po raz kolejny nie zagrała część zawodników z powodu urazów: Śnieżawski, Kuczyński, Sobolewski oraz Szymański M., a z powodu wyjazdu Zelmański. Kolejną grę kontrolną nasi zawodnicy zagrają już w Lubawie, w sobotę o godzinie 14 z Olimpia II Elbląg.