Grający w lidze wojewódzkiej juniorów piłkarze MLKS Motor Lubawa pokonali na Stadionie Łazienkowskim MKS Błękitni Orneta 9:3
(2013-05-19)
Szynaka Motor Lubawa podejmował na własnym boisku wicelidera tabeli - drużynę z Korsz. Mecz zakończył się przegraną Motoru 2:6. Zawodnik Korsz - Piotr Trafarski w tym spotkaniu zdobył aż 5 bramek. Dla Motoru w drugiej połowie: Bartosz Dobroński i Piotr Piceluk
(2013-05-11)
Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie 8 maja rozegrano 21 kolejkę III ligi warmińsko-podlaskiej. Szynaka Motor Lubawa pokonał Orzeł Kolno 2:1
(2013-05-08)
30 kwietnia rozegrano 23 kolejkę III ligi na stadionie w Łomży. Motor Lubawa rozegrał wyjazdowe spotkanie z tamtejszą drużyną ŁKS 1926 Łomża remisując 1:1
(2013-04-30)
Jesienią gracze lubawskiego Motoru po pięknej grze pokonali na wyjeździe wicelidera III ligi - zespół z Mrągowa 3:0. Tym razem na boisku w Lubawie mimo ładnej gry, niestety ulegli gościom 0:1.
(2013-04-27)
Na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego rozegrany został mecz w ramach Pucharu Polski pomiędzy drużyną Szynaka Motor Lubawa, a aktualnie trzecią drużyną w tabeli III ligi - Olimpią 2004 Elbląg
(2013-04-24)
W dniu dzisiejszym 20 kwietnia o godzinie 12.30 piłkarze Szynaka Motoru Lubawa zainaugurowali sezon III ligi grupy podlasko - warmińsko - mazurskiej i rozegrali 21 kolejkę. Niestety przegrali na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski 1:0
(2013-04-20)
MLKS SZYNAKA MOTOR LUBAWA - OLIMPIA 2004 ELBLĄG 24.04.2013r. godz. 17.00 Stadion Łazienkowski w Lubawie
(2013-04-18)
W dniu dzisiejszym 8 lutego o godzinie 17.00 w MOK w Lubawie zostało zakończone Walne Zebranie członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Prezes Michał Szynaka na przewodniczącego zebrania zaproponował Waldemara Górskiego, który został wybrany jednogłośnie
(2013-02-08)
W dniu dzisiejszym, 11 stycznia 2013 r, po kolejnej przerwie wznowione zostały obrady Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Zebraniu przewodniczył Jacek Różański
(2013-01-11)
15 grudnia 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie przy ul. Św. Barbary 45 odbył się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14
(2012-12-18)
Polski Związek Piłki Nożnej i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zapraszają na turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14. Obok drużyn z Białegostoku, Słupska i Wikielca wystąpią także reprezentanci naszego miasta
(2012-12-12)
6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury wznowione zostały obrady Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Delegaci podjęli uchwałę o przerwaniu zebrania i wznowieniu w dniu 11 stycznia 2013 roku
(2012-12-06)
12 października w Miejskim Ośrodku Kultury uchwałą Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa, delegaci podjęli uchwałę, przy dwóch głosach wstrzymujących, o przerwaniu zebrania i wznowieniu w dniu dzisiejszym
(2012-11-22)
W sobotę 17 listopada lubawska drużyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała ostatni mecz ligowy w tym roku. Rywalami była drużyna Sokoła Ostróda zajmująca po 16 kolejkach 9 miejsce w tabeli III ligi Niestety cudu nie było i gospodarze pokonali gości z Lubawy 2:1
(2012-11-17)
Juniorzy młodsi Szynaka Motor Lubawa zakończyli swoje rozgrywki w minioną sobotę. Na bocznym boisku podejmowali swoich rówieśników z Działdowa przegrywając 2:3
(2012-11-12)
Dziś na Stadionie Łazienkowskim rozegrany został kolejny mecz III ligi. Tym razem Motor zagrał z sąsiadem i odwiecznym rywalem - Startem Działdowo. Mecz rozpoczął się od dobrej gry lubawskiej drużyny i już w 6 minucie Motor wyszedł na prowadzenie
(2012-11-10)
W sobotę o godzinie 11.00 na boisku bocznym w Lubawie Juniorzy Starsi pokonali Olimpię Elbląg 3:0. W pierwszej połowie gola strzelił Miłosz Jarzembowski. Gra była wyrównana i ciekawa w wykonaniu obu zespołów
(2012-11-04)
Dziś na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Szynaka Motor Lubawa podejmował czwartą drużynę w tabeli III ligi Olimpię 2004 Elbląg. Niestety po słabej grze i błędach w obronie lubawski zespół przegrał 0:4
(2012-11-03)
Dnia 27.10.2012r. na bocznym boisku OSIR W LUBAWIE swój mecz rozegrali Juniorzy Młodsi MLKS Szynaka Motor Lubawa w ramach ligii okręgowej juniorów młodszych grupa 4. Po wyrównanym meczu szczególnie w pierwszej połowie podopieczni Pawła Szeflera musieli uznać wyższość swoich rywali przegrywając 2:4
(2012-10-28)
W sobotę 27 października zawodnicy Szynaka Motoru rozegrali kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem drużyna wyjechała do Grajewa na mecz z Warmią.
Niestety po dobrej grze w pierwszej połowie Motor przegrał 3:1