Dziś na Stadionie Miejskim w Ostródzie został rozegrany mecz 15 kolejki III ligi pomiędzy Motorem Lubawa a Sokołem Ostróda. Sokół przed meczem zajmował 14 miejsce w tabeli, a Motor ostatnie. Niestety drużyna z Lubawy uległa gospodarzom 0:2
(2016-11-05)
Niespodzianki nie było podczas 14 kolejki III ligi. Piłkarze Motoru Lubawa ulegli 0:4 na stadionie Łazienkowskim trzeciej drużynie tabeli Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub.
(2016-10-30)
W Ełku zakończyła się 13 kolejka III ligi. Zajmujaca 15 miejsce w tabeli drużyna z Ełku na własnym boisku zmierzyła się z ostatnią drużyną tabeli - Motorem Lubawa.
(2016-10-22)
Dzisiejszym rywalem Motoru Lubawa była 11 drużyna tabeli III ligi Huragan Morag. To już dwunasta kolejka spotkań III ligi grupy I. Na stadionie Łazienkowskim faworyt dzisiejszego spotkania Huragan Morąg już w pierwszej minucie zdobył pierwszą bramkę po kapitalnym strzale Pawła Galika
(2016-10-15)
Piłkarze III ligi rozegrali w sobotę i niedziele XI kolejkę spotkań. Piłkarze Motoru Lubawa pojechali do Łodzi, gdzie spotkali się z liderem tabeli zespołem ŁKSu. Mecz kończy się zgodnie z przewidywaniem zwycięstwem gospodarzy 4:0
(2016-10-09)
Juniorzy MLKS Motor Lubawa grający w I lidze wojewódzkiej A1 Junior w której gra 13 drużyn z województwa warmińsko – mazurskiego w niedzielę 2 października na stadionie Łazienkowskim Motor Lubawa podejmował Granice Ketrzyn. Krrzysztof Malinowski trenerem Motoru Lubawa
(2016-10-04)
Po ostatnim zwycięstwie 5:1 i awansie do 1/8 WPP piłkarze Motoru rozegrali 10 kolejkę. Tym razem rywalem na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 1 października była drużyna Jagiellonii II Białystok, zajmująca 13 miejsce w tabeli. Motor uległ Jagiellonii II Białystok 1:2
(2016-10-01)
MLKS Motor Lubawa pragnie serdecznie podziękować za współpracę trenerowi Arkadiuszowi Matz. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana w dniu wczorajszym za porozumieniem stron i w dobrych nastrojach.
(2016-09-28)
Piłkarze III ligi rozegrali w sobotę i niedzielę 9 kolejkę spotkań. Piłkarze Motoru Lubawa zmierzyli się z 14 drużyna tabeli, beniaminkiem, który podobnie jak Motor Lubawa awansował do III ligi grupy I północnej Ruch Wysokie Mazowieckie. W drugiej połowie gospodarze usatysfakcjonowani z prowadzenia spokojnie kontrolują mecz i pokonują Motor Lubawa 3:0
(2016-09-25)
Piłkarze III ligi rozegrali 8 kolejkę rozgrywek. Gospodarze piłkarze z Lubawy, 17 września o godz. 17.00 podejmowali na stadionie Łazienkowskim przedostatnią drużynę tabeli - Huragan Wołomin, która zdobyła w tych rozgrywkach 4 punkty, Motor Lubawa zaledwie jeden.Niestety .... piłkarze Motoru ulegli przedostatniej drużynie w tabeli Huraganowi Wołomin 0:2
(2016-09-17)
W sobotę i niedzielę na boiskach OSiR w Lubawie młodzi piłkarze MLKS Motor Lubawa rozegrali kolejną kolejkę rozgrywek. Grający w I lidze wojewódzkiej Junior A1 grupy A podopieczni Krzysztofa Malinowskiego ulegli wiceliderowi tabeli Stomilowi Olsztyn 0:3 i zajmują 6 miejsce w tabeli tej grupy.
(2016-09-14)
Piłkarze III ligi rozgrywają 7 kolejkę spotkań . Motor Lubawa wyjechał do Warszawy spotkał się z kolejną drużyną ze stolicy Ursusem. Ursus Warszawa zdobył w III lidze 8 pkt. w sześciu meczach ,piłkarze z Lubawy zaledwie 1 pkt. w ostatnim spotkaniu z ŁKS 1926 Łomża.Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6: 0.
(2016-09-10)
Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali kolejkę III ligi. Przeciwnikiem w dniu dzisiejszym była 8 drużyna tabeli ŁKS 1926 Łomża , która w 5 meczach zdobyła 7 pkt.
(2016-09-03)
Rozgrywki ligowe zainaugurowali juniorzy. Juniorzy MLKS Motor Lubawa graja w I lidze wojewódzkiej A1 Junior w której gra 13 drużyn z województwa warmińsko – mazurskiego.
(2016-09-01)
27 sierpnia na stadionie w Ząbkach piłkarze Motoru Lubawa rozegrali V kolejkę III ligi. Tym razem rywalem beniaminka była Legia II Warszawa. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii II Warszawa 2:0
(2016-08-27)
Na stadionie Łazienkowskim rozegrana została IV kolejka III ligi piłki noznej. Rywalem Motoru była drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki zajmująca po 3 kolejkach 6 miejsce w tabeli. Motor po 3 porażkach niestety zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W końcowych minutach pada bramka samobójcza dla gości i całe spotkanie kończy się wynikiem 1: 6.
(2016-08-24)
W swoim trzecim meczu w III lidze Motor Lubawa zmierzył się z Concordią Elbląg. Gospodarze zdobyli 1 pkt w dotychczasowych rozgrywkach remisując 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. Motor po dwóch kolejkach nie zdobył punktu, więc wyjeżdżając do Elbląga próbował zdobyć chociaż jeden punkt
(2016-08-20)
13 sierpnia na stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrana została 2 kolejka III ligi. Rywalem Motoru Lubawa była drużyna Widzew Łódź. Mecz dzisiejszy obejrzało około 800 kibiców. Po 90 minutach gry mecz zakończył się wynikiem 0:2
(2016-08-13)
Zakończyła się I kolejka III ligi grupy I, w której zmierzyły się: MLKS Motor Lubawa i Pelikan Łowicz. Po 90 minutach gry mimo podjęcia walki, szczególnie w drugiej połowie, zgodnie z przewidywaniami trzy punkty wywalczyła drużyna z Łowicza
(2016-08-06)
Już w najbliższą sobotę tj. 6 sierpnia o godz. 16.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze III ligowego Motoru Lubawa zainaugurują sezon 2016/2017. Będzie to pierwszy sezon po reorganizacji ligi. MLKS Motor Lubawa zmierzy się z Pelikanem Łowicz
(2016-08-04)
Piłkarze Motoru Lubawa przygotowujący się do sezonu rozegrali na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego kolejny sparing. Tym razem rywalem był Rolimpex GKS Wikielec