Piłkarze III ligi rozegrali 31 kolejkę spotkań. Wicelider tabeli Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. podejmował w dniu dzisiejszym ostatnią drużynę tabeli MLKS Motor Lubawa. Niespodzianki nie było, mimo ambicji i dobrej gry piłkarzy z Lubawy, szczególnie w pierwszej połowie, gospodarze w drugiej połowie podkręcili tempo i pokonali sąsiadów z Lubawy 5:0
(2017-05-28)
Na stadionie w Lubawie zakończyło się spotkanie III ligi. Motor Lubawa podejmował drużynę z MKS Ełk. Po 90 minutach gry gospodarze ulegli zajmującej 13 pozycję drużynie z Ełku 1:3. Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania należała do piłkarzy z Lubawy. W pierwszych 35 minutach mogli zdobyć bramkę po strzale Arkadiusza Konicza piłka trafiła w poprzeczkę. Pierwszą bramkę zdobywa dla gości z karnego w 45 minucie Paweł Sobolewski
(2017-05-20)
W środę (17 maja) o godz. 17.00, w ramach 29. kolejki III ligi grupy I, piłkarze Motoru Lubawa rozegrali na wyjeździe swoją kolejkę z Kaczkanem Huragan Morąg. Gospodarze zajmują aktualnie 11 miejsce w tabeli i ten mecz był dla nich bardzo ważny po ostatnich niepowodzeniach. Niespodzianki nie było i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0
(2017-05-17)
Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze III ligi rozegrali 28 kolejkę spotkań. Rywalem MLKS Motor Lubawa był wicelider tabeli zespół ŁKS Łódz. Zwycięstwo gości gwarantowało im powrót na pozycje lidera III ligi, po remisie Finishparkietu Nowe Miasto Lub. w dniu wczorajszym z Sokołem Ostróda 0:0. Tak też się stało. Piłkarze ŁKS mimo słabej gry w dniu dzisiejszym pokonali Motor Lubawa 0:3 i awansowali na pozycję lidera III ligi
(2017-05-13)
W sobotę na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Motor podejmować będzie wicelidera III ligi, ŁKS Łódź. W piątek na kolejnej odprawie z policją zapadło kilka istotnych decyzji i zmiany wcześniejszych ustaleń.
(2017-05-12)
Na stadionie bocznym w Białymstoku 7 maja o godz. 13.00 Jagielonia II Białystok podejmowała w 27 kolejce Motor Lubawa. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli III ligi. Początek spotkania, to wiele walki w środku pola i oberwanie chmury nad boiskiem w Białymstoku. Całe spotkanie kończy się wynikiem 3:1 dla Jagieloni II Białystok
(2017-05-07)
3 maja o godz. 17.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze III ligi rozegrali 23 kolejkę spotkań. Rywalem Motoru Lubawa była drużyna Ruch Wysokie Mazowieckie zajmująca 16 pozycję w tabeli. W 94 minucie ze stałego fragmentu gry, obrońca gości urodzony w Miłomłynie grający w zespole Motoru Lubawa w sezonie 2000/2001 Grzegorz Jóżwiak zdobywa wyrównującą bramkę i całe spotkanie kończy się wynikiem 2:2
(2017-05-03)
W sobotę, 29. kwietnia, na boisku w Wołominie piłkarze III ligi rozegrali 29 kolejkę spotkań. Dzisiejszy rywal Motoru, piłkarze Huraganu Wołomin, zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Niestety podopiecznym trenera Krzysztofa Malinowskiego zabrakło trochę szczęścia
(2017-04-29)
W ramach 24. kolejki III ligi na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze Motoru Lubawa rozegrali spotkanie z Ursusem Warszawa.W pierwszym meczu obu drużyn podopieczni trenera Michała Pulkowskiego - Ursus wygrał 6:0. W dniu dzisiejszym 22 kwietnia padł remis 1:1
(2017-04-22)
Piłkarze III ligi rozgrywają 23 kolejkę. 14 kwietnia w Łomży zmierzyły się gospodarz ŁKS 1926 Łomża i MLKS Motor Lubawa. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik remisowy 1:1. Spotkanie 23 kolejki ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy
(2017-04-14)
Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 8 kwietnia o godz. 16.00 piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 22 kolejkę III ligi, gr.I. Rywalem gospodarzy tym razem była trzecia drużyna III ligi Legia II Warszawa. Początek spotkania zapowiadał, że piłkarze Motoru tak łatwo skóry nie sprzedadzą. Gra toczyła się w środku pola i była wyrównana
(2017-04-08)
W niedzielne przedpołudnie 2 kwietnia piłkarze III ligi grupy północnej rozegrali 21 kolejkę. Piłkarze Motoru Lubawa wyjechali ok 4.00 na mecz do Tomaszowa Mazowieckiego. Piłkarze Motoru Lubawa w dzisiejszym spotkaniu sprawili wszystkim bardzo miłą niespodziankę remisując w Tomaszowie 1:1
(2017-04-02)
Zakończyło się spotkanie 20 kolejki III ligi piłkarskiej w której zmierzyły się drużyny z dołu tabeli - 15 drużyna Concordia Elbląg i gospodarze Motor Lubawa. W rundzie wiosennej obie drużyny przegrały swoje spotkania
(2017-03-25)
Zakończyła się 19 kolejka III ligi piłkarskiej grupy I w której zmierzył się Widzew Łódz z Motorem Lubawa. W doliczonym czasie gry druga bramkę dla Widzewa zdobył Daniel Maka ustalając wynik na 2:0
(2017-03-18)
Zakończyło się pierwsze spotkanie rundy wiosennej III ligi, w którym Pelikan Łowicz podejmował na własnym boisku Motor Lubawa. Zgodnie z przewidywaniami gospodarze zdominowali ambitnie grających zawodników z Lubawy i po 90 minutach gry trzy punkty wywalczyła drużyna z Łowicza pokonując Motor 2:0.
(2017-03-12)
Już w najbliższą sobotę i niedzielę piłkarze III ligi zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej. Piłkarze MLKS Motor Lubawa zagrają w niedzielę 12 marca o godz. 11.15 z Pelikanem Łowicz na wyjeździe.
(2017-03-10)
Okazałym zwycięstwem zakończyli etap przygotowań do nadchodzącego sezonu seniorzy MLKS MOTOR Lubawa. W zakończonym 4 marca spotkaniu kontrolnym z DELFINEM Rybno wygrywamy 7:2.
(2017-03-05)
Piłkarze Motoru rozegrali sparing na stadionie w Ostródzie.Motor w pierwszym zimowym sparingu pokazał dwa oblicza. Pierwsza połowa tragiczna w wykonaniu naszych zawodników, którzy nie potrafili przeciwstawić się bardzo agresywnej grze rywali.
(2017-01-21)
17 kolejkę III ligi grupy I piłkarze MLKS Motor Lubawa rozgrywali na wyjeździe. Ich rywalem w ostatniej jesiennej rundzie była 8 drużyna tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Gospodarze pokonali Motor Lubawa 6:0
(2016-11-19)
Piłkarze III ligi rozegrali 16 kolejkę rozgrywek. Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 13 listopada spotkały się drużyny Motoru Lubawa i zajmującego 14 pozycję Sokoła Aleksandrów Łódzki
(2016-11-13)
Dziś na Stadionie Miejskim w Ostródzie został rozegrany mecz 15 kolejki III ligi pomiędzy Motorem Lubawa a Sokołem Ostróda. Sokół przed meczem zajmował 14 miejsce w tabeli, a Motor ostatnie. Niestety drużyna z Lubawy uległa gospodarzom 0:2